Euroweek listopad 2018!

Klasy siódme i ósme pozdrawiają z wyjazdu językowego Euroweek, który w tym roku odbywa się 18-22 listopada w Długopolu Dolnym. Nasi uczniowie odkrywają kultury krajów z całego świata - Meksyku, Filipin, Indonezji, Kolumbii, Tajlandii, uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez wolontariuszy z wymienionych krajów pod bacznym okiem naszych nauczycieli: p. M. Marcinkowskiej, E. Rozmus, I. Przepióry oraz p. D. Makowskiego. Ponadto, podczas zabaw wymagających niezwykłej kreatywności ćwiczą umiejętność konwersacji w języku angielskim  a także uczą się zwrotów i tańców narodowych z krajów wolontariuszy. Mają także możliwość zaangażowania się i poznania swoich nieodkrytych wcześniej talentów podczas tworzenia wspaniałych filmików i reklam wymyślnych przez siebie produktów.