Ogłoszenie o rekrutacji do oddziału sportowego w klasie pierwszej

1. Od  4 marca  do  5 kwietnia 2024 r. rodzice (prawni opiekunowie) składają:
  2. a) wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie ustawowych i lokalnych kryteriów rekrutacji
  3. b) oświadczenia i zgody rodziców (prawnych opiekunów) według wzoru załączonego do wniosku
  4. c) orzeczenie wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, potwierdzające bardzo dobry stan zdrowia.
  5. Wypełnione dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres sekretariat@sp54bytom.szkolnastrona.pl

(w tytule e-maila proszę wpisać ,,rekrutacja do oddziału sportowego w klasie pierwszej”). Dokumenty można składać również w sekretariacie szkoły  w godzinach od 7.00-14.30

1. W dniu 16 kwietnia 2024 r. od godz. 14.30 do godz.16.30 przeprowadzone zostaną w szkole testy sprawnościowe:
  2. a) część na pływalni
  3. b) część w sali gimnastycznej
  4. Kandydaci zostaną podzieleni na dwie grupy, po przeprowadzeniu pierwszej części testu nastąpi zamiana.
  5. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału  sportowego do pobrania jest na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły.
  6. Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły.
  7. Uczniowie przystępujący do testu winni  posiadać: obuwie sportowe, koszulkę, spodenki, czepek, okulary, kostium, klapki, ręcznik.
  8. Szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej szkoły, w zakładce rekrutacja  (www.sp54bytom.szkolnastrona.pl) oraz bezpośrednio w sekretariacie ( tel. 32 280 64 40) w godzinach urzędowania.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Piotr Grochowicz