SZKOLNA AKCJA ZBIÓRKI ELEKTROSPRZĘTU ROZPOCZĘTA

Zbiórka trwa od 01.03 do 17.04.2023 r.

Elektrośmieci oddajemy na portiernię.  Prosimy również o podanie przybliżonej wagi eletroodpadów.

Zbieramy:

1. Baterie - zużyte baterie i akumulatory przenośne . NIE ZBIERAMY:  baterii litowo-jonowych, niklowo-kadmowych oraz rtęciowych (Li-Ion, Ni-Cd, Hg).

2. ZSEiE – mały zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych np. RTV i IT: TV/monitor, LCD, komputer itp; małe AGD: odkurzacz, toster, waga, klawiatura, drukarka, telefon, kamera, odbiornik radiowy, wiertaka, gra video, suszarka, młynek do kawy, żelazko, mikrofalówka, zabawka elektryczna itp. Sprzęt kompletny, niezdemontowany.

Oddający telefon komórkowy zobowiązany jest do usunięcia danych zapisanych w pamięci telefonu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za użycie takich danych przez osoby trzecie, w przypadku gdy poza kontrolą Organizatora i bez jej zgody uzyskają one dostęp do takich danych

NIE ZBIERAMY: świetlówek, tonerów.

WAŻNE:

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy nie przynosić dużego AGD: lodówka, pralka, duże telewizory itp. . Zbiórka tego typu odpadów odbędzie się w ostatnich dniach naszej akcji : 13,14 i 17 kwietnia b.r. w godzinach 15.00- 18.00.