Szkolny Skills Challenge

8.11 reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach do Szkolnego Turnieju Skills Chalenge, turnieju sprawnościowego organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki na terenie całego kraju. Rywalizowaliśmy w Kotle Czarownic, czyli na Stadionie Śląskim. W rywalizacji wzięło udział 40 szkół ok. 400 uczniów z całej Polski, którzy mieli do pokonania tor sprawnościowy na czas.

Na koniec projektu wyłoniona zostanie finałowa grupa: 5 dziewczynek i 5 chłopców z najlepszymi czasami, która stanie do rywalizacji w Ogólnopolskim Finale ,,Mierz Wysoko", gdzie nagrodą główną jest trening z Marcinem Gortatem.

Czekamy z niecierpliwością na oficjalne wyniki.

Nasi uczniowie w składzie:

Michalina Leszczyńska , Mateusz Kotlorz, Julian i Kacper Rył, Iga Soińska, Oliwier Cielecki, Wiktor Niedziela, Maja Ostrowska, Oskar Korfel i Wojtek Pałka spisali się świetnie, uzyskując fantastyczne wyniki.

Wiktor Niedziela uzyskał 3 najlepszy wynik w Polsce.

Gratulujemy naszej reprezentacji.