3 miejsca na podium podczas Mistrzostw Bytomia w Sztafetowych Biegach Przełajowych

5 października odbyły się Mistrzostwa Bytomia i Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych. SP 54 wystartowała liczną ekipą w skład której wchodziły reprezentacje dziewcząt i chłopców.

Wśród dziewcząt klas 4-6 zajęliśmy 2 miejsce, przegrywając tylko ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Żywczok, Maja Ostrowska, Wiktoria Czarkowska, Iga Soińska, Aleksandra Toborowicz i Oliwia Ruchała.

Chłopcy z klas 4-6 zajęli 1 miejsce uzyskując tytuł Mistrza Bytomia i Rejonu oraz awansowali do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 20 października w Rudzie Śląskiej.

Skład zwycięskiego zespołu: Julian Rył, Kacper Rył, Oliwier Cielecki, Mateusz Kotlorz, Bartosz Gutman, Wiktor Niedziela.

Bardzo dobrze spisali się również chłopcy z klas 8, którzy zajęli 3 miejsce. Reprezentanci szkoły to: Emin Arik, Bartosz Rybkowski, Dawid Pisko, Bartosz Ufniak, Dawid Trzeba, Tymoteusz Bończyk.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.