21.03.2022 Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Świętego Patryka

21 marca w naszej szkole był bardzo wyjątkowy.  Nie tylko powitaliśmy wiosnę naszymi szalonymi fryzurami, dobrymi humorami, ale i świetnie bawiliśmy się świętując dzień Świętego Patryka. Uczennice z klasy 8c wraz z paniami z angielskiego przygotowały dla nas wyjątkowe zabawy związane ze świętem Świętego Patryka i Irlandią. Quizy, zagadki, koło fortuny, wesołe tańce i konkurs z hasłem dla klas młodszych i starszych.

Odbyło się losowanie nagród dla uczniów, którzy poprawnie rozwiązali zagadkę. Oto lista zwycięzców:

Klasy młodsze:

• Michalina Gerus 3b
  • Alicja Międzik 3b
  • Berenika Minda 3b

Klasy starsze:

• Aleksander Maliszewski 5b
  • Anna Wojcieszek 8a
  • Adam Biskup 7c

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie cukierków i słodkości dla zwycięzców konkursu!

Kogo nie mogło być z nami oraz tych którzy chcą powspominać zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele języka angielskiego