DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA!

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego sprawdzali ilość przyniesionych maskotek w każdej klasie oraz wykonali pamiątkowe zdjęcia.

W ramach obchodów tego miłego święta młodzież naszej szkoły włączyła się w zabawę, która polegała na szacowaniu ilości żelkowych misiów w słoiku.

Słoik ze słodkościami wygrała klasa 8b – która podała wynik 234 – żelków w słoiku było dokładnie 240.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo  „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!