Szkoła dla rodziców 2021/2022

W ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Bytomiu serdecznie zapraszamy rodziców, opiekunów, pedagogów a także wszystkich zainteresowanych lepszym zrozumieniem rozwoju dzieci i młodzieży do udziału w VII już edycji poradnianej inicjatywy jaką jest „Szkoła dla rodziców”, prowadzonej ponownie- jak i w ubiegłym roku szkolnym- w wersji zdalnej. W tegorocznej edycji, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie z uwagi na wszechstronność poruszanej problematyki.

Każde ze spotkań to szansa na wzbogacenie swoich umiejętności wychowawczych jak również wzajemnej wymiany doświadczeń, wzmocnienie swojej skuteczności rodzicielskiej oraz konstruktywną rozmowę o trudnościach współczesnej młodzieży.

Spotkania będą odbywać się z pomocą platformy Microsoft teams, a prowadzić je będą pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu.

W ramach każdego spotkania odbędzie się wykład tematyczny, dyskusja a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi.

Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenia. Nie ma konieczności uczestniczenia we wszystkich spotkaniach, można uczestniczyć jedynie w jednym, wybranym przez siebie. Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w spotkaniach.

Harmonogram spotkań na cały rok szkolny jest dostępny w załączniku oraz na stronie www.ppp.bytom.pl.