Let's celebrate EUROPE DAY 2021

9 maja odbyło się uroczyste spotkanie na platformie Zoom, podczas którego ogłoszono wyniki międzynarodowego konkursu Let’s celebrate Europe Day, którego organizatorem była Ekonomska škola Požega w Chorwacji. Miło nam poinformować, że spośród ponad 130 prac konkursowych nadesłanych z 14 krajów europejskich i poza Europą, nasza uczennica JAGODA NIEDZIELA  z klasy 8c  zajęła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej! Jagoda jest autorem zarówno tekstu piosenki po angielsku, jak i skomponowała muzykę i wykonała utwór, grając na gitarze.

Pracę Jagody możecie obejrzeć TU:

Serdecznie dziękuję za udział wszystkim  uczestnikom konkursu: Magdalenie Majeranowskiej, Ewie Jarosz z klasy 6a, Julii Nalaskowskiej z 5a, Marii Capek, Małorzacie Bełc, Wiktorii Wojszczyk z klasy 8c

Gratuluję kreatywności i talentów!

Awards ceremony online: https://youtu.be/bpwj38n33dw

Ewa Rozmus