BORDERLESS FRIENDSHIP

Podczas zdalnego nauczania jesteśmy od siebie daleko- a jednak czasem zbliża ono do siebie ludzi, o czym przekonali się uczniowie klasy 6a, podczas realizowanego projektu MEET MY E-CLASS.

W marcu w ramach lekcji angielskiego nastolatki z 6a wzięły udział w cyklu spotkań online z nastolatkami z Teneryfy i Malezji. Podczas zajęć nasza grupa zaprezentowała po angielsku nasz kraj, przedstawiając jego najwspanialsze turystycznie i historycznie miejsca, jak również poznała ciekawostki na temat hiszpańskiej Teneryfy oraz dalekiej, pięknej, egzotycznej Malezji. Odbyło się również spotkanie z Malezją, podczas którego każdy z uczestników mógł w trakcie przygotowanej specjalnie na tą lekcję gry poznać się bliżej, wypowiedzieć się na temat swoich zainteresowań, charakteru, upodobań. Kolejne spotkanie – już kwietniowe- będzię lekcją o naszych nastoletnich życiowych doświadczeniach. Wspaniale jest móc używać Internetu i dostępnych nowoczesnych narzędzi, żeby na przekór złośliwemu wirusowi eksplorować świat i poznawać nowych ludzi z odległych zakątków globu!

Ewa Rozmus